1) جهت تمدید دامنه نزد این شرکت نباید سفارش تمدید را از طریق وب سایت nic.ir ثبت کنید. در این صورت لازم است مطابق راهنمای زیر درخواست خود را در nic.ir لغو نموده و سپس مراحل تمدید را نزد این شرکت طی کنید:

پس از وارد کردن نام دامنه در بخش دامنه های من، در صفحه نمایش مشخصات دامنه، بخشی به نام درخواست های این دامنه قرار دارد.
در این بخش درخواستی از جانب شما برای تمدید ارسال شده که در وضعیت پرداخت نشده قرار دارد.

با کلیک بر روی شماره درخواست می توانیدنسبت به لغو این درخواست اقدام نمایید.
 

2) تمدید دامنه های ملی توسط نمایندگان تنها از طریق پرداخت هزینه آن از طرق زیر قابل انجام خواهد بود:

  الف) پرداخت آنلاین:
       با استفاده از این روش می توانید از طریق یکی از درگاه های اینترنتی موجود در وب سایت اقدام به پرداخت هزینه دامنه مورد نظر فرمایید. در این روش دامنه مورد نظر شما به صورت خودکار تمدید خواهد شد و دیگر نیازی به تایید واحد فروش شرکت نخواهید داشت.

  ب) افزودن وجه:
      با مراجعه به ناحیه کاربری خود و منو "صورت حساب > افزودن وجه" اقدام به نگهداری اعتبار در ناحیه کاربری خود فرمایید تا در مواقع لزوم و یا درخواست دامنه از این اعتبار جهت پرداخت هزینه استفاده نمایید. در این روش مانند روش بالا دامنه شما به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

  ج) واریز به حساب بانکی:
    پرداخت هزینه از طریق واریز به یکی از حساب های بانکی شرکت و ثبت فیش بانکی نیازمند تایید واحد فروش و مالی شرکت دارد. در صورتی که پرداخت شما در خارج از ساعت کاری (ساعت کاری: 9-18 به جز روزهای تعطیل) این واحد باشد، بایستی تا روز کاری بعدی این واحد منتظر باشید. همچنین بررسی ثبت فیش بانکی حتی در ساعت کاری بخش فروش نیز نیازمند زمان خواهد بود. در نتیجه پیشنهاد ما این است که در صورت امکان اقدام به پرداخت هزینه با یکی از دو روش بالا فرمایید.