طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وب سایت تخصصی، خلق یک اثر هنری در عرصه فضای مجازی و دنیای وب خواهد بود.

هر پروژه طراحی وب سایت یک پروژه منحصر بفرد است که به شما و کسب و کار شما شخصیتی یونیک و ویژه خواهد بخشید.

مساله برند و برندینگ نسبت به گذشته تفاوت کرده، اینکه شما چقدر در فضای مجازی (فضایی که امروزه اکثر وقت مردم در آنجا می گذرد) موفق هستید و چقدر می توانید نام خود و کسب و کارتان را به گوش مردم برسانید، به فرآیند برندینگ موفق شما کمک خواهد کرد.

اولین گام برای حضور در فضای مجازی، داشتن یک وب سایت است، وبسایتی که با توجه به سلائق شما و مشتریان شما طراحی شده باشد.

در اینجا چند مساله و نکته مهم که بایستی در هر پروژه طراحی وبسایت در نظر گرفته شود را برای شما شرح می دهیم تا بدین وسیله بتوانید یک اثر هنری منحص بفرد در فضای مجازی داشته باشید.

 

اولین گام سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران

آیا زمانیکه برای طراحی وب سایت خود به شرکتی مراجعه کردید، این سوالات از شما پرسیده شد؟

این سوالات در پیامک ملی ایران از شما پرسیده خواهد شد.

شما انتظار دارید از طریق وب سایت خود به چه نتایج بازاریابی دست یابید؟

 • صرفا معرفی محصولات یا خدماتتان؟
 • برندینگ در فضای وب!...
 • فروش محصولات....
 •  و یا بسیاری دلایل دیگر

انتظار دارید وب سایتتان چه ارزشی برای بازدیدکنندگانتان داشته باشد؟

 • همانطور که می دانید اینکه بازدیدکنندگان تان چه مدت زمانی در وب سایت شما بمانند، به ارزشی که شما به آنها ارائه می کنید بستگی دارد. حال این ارزش می تواند به علت وجود محتواهای آموزشی، ارائه رایگان پایگاه داده های خاص، ویدئوهای آموزشی، تخفیفات خاص، مشاوره، صنعت خاص شما و مواردی از این قبیل باشد...

ما به شما کمک خواهیم کرد تا ارزش خوبی برای بازدیدکنندگان تان در نظر بگبرید.

 • تا بحال چقدر وبسایتتان شما را برای رسیدن به درآمد مورد هدفتان کمک کرده و یا اگر تابحال وب سایت نداشته اید، چه هدف درآمدی از وب سایتتان دارید؟

اگر هدف درآمد زایی خاصی از وب سایت تان دارید، در ابتدا و پیش از طراحی وب سایت این را بایستی با شرکت طراحی وبسایتی که کار شما را به عهده گرفته است در میان بگذارید تا آنها بتوانند ظاهر و پیامهای اولیه ای که در وب سایت شما قرار می گیرند را کنترل کنند و نرخ تبدیل به درآمد را برای شما افزایش دهند.

 • آیا بطور واضح از شما پرسیده شدکه خریدار یا بازدید کننده بالقوه شما چه کسانی هستند یا چه خصوصیاتی دارند؟
 • آیا به خاطر خصوصیات خاص بازدیدکنندگان بالقوه ای که داشتید، موارد خاص حتی رنگهای عمده مورد استفاده در وب سایتتان به شما پیشنهاد شد؟


 

این سوالات و سوالات عمده ی دیگر سوالاتی است که در اولین مشاوره طراحی وب سایت شرکت پیامک ملی ایران از شما پرسیده خواهد شد.

برای شروع مشاوره اولیه از اینجا اقدام کنید.

 

دومین گام سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران

 

در پیامک ملی ایران پیش فاکتور شما صرفا بر اساس بررسی محتواهای بدست آمده از مشاوره اولیه صادرخواهد شد و اینگونه نخواهد بود در اینجا شما می توانید مطمئن باشید که همه چیز برای شما خصوصی سازی شده است.

در این مرحله ما تعدادی پیشنهاد وسوسه کننده هم برای شما خواهیم داشت، که شما در صورت تمایل می توانید آنها را هم انتخاب کنید.

نگران نباشید انتخاب پیشنهادات وسوسه کننده ما اجباری نیست.

در سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران شما می توانید تمام مواردی که در یک شرکت طراحی وب سایت ارائه می شود بعلاوه یک سری پیشنهادات خاص جهت راحت تر کردن کار شما و یا به نتیجه رساندن زودتر اهداف شما دریافت کنید.

در پیامک ملی ایران پیش فاکتور شما صرفا بر اساس بررسی محتواهای بدست آمده از مشاوره اولیه صادرخواهد شد و اینگونه نخواهد بود در اینجا شما می توانید مطمئن باشید که همه چیز برای شما خصوصی سازی شده است.

در این مرحله ما تعدادی پیشنهاد وسوسه کننده هم برای شما خواهیم داشت، که شما در صورت تمایل می توانید آنها را هم انتخاب کنید.

نگران نباشید انتخاب پیشنهادات وسوسه کننده ما اجباری نیست.

در سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران شما می توانید تمام مواردی که در یک شرکت طراحی وب سایت ارائه می شود بعلاوه یک سری پیشنهادات خاص جهت راحت تر کردن کار شما و یا به نتیجه رساندن زودتر اهداف شما دریافت کنید.

 

 

سومین گام سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران

 

بسته به انتخابهای شما در پیش فاکتور اولیه و بسته به اطلاعاتی که در قسمت مشاوره اولیه از شما گرفته شد، شما می توانید از ما به عنوان یک ایده پرداز در زمینه طراحی و چگونگی طراحی بهتر وب سایتتان استفاده کنید.

 

ایده های ما آماده است، یک فنجان چای مهمان ما باشید.

 

چهارمین گام سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران

 

اگر در مشهد زندگی می کنید، ما در دفتر مشهد پذیرای شما هستیم.

اگر در هر کجای ایران زندگی می کنید و یا امکان آمدن به دفتر ما را ندارید، ما به شیوه آنلاین با شما ملاقات خواهیم کرد و جهت اخذ بیشتر نظرات شما، با شما صحبت خواهیم کرد.

 

 

پنجمین گام سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران

 

در این مرحله همه موارد زیر جهت برآورد برآورد ضایت کامل شماانجام واهد شد:

 • اختصاص مدیر پروژه به پروژه منحصر بفرد شما

قبل از اجرای پروژه شما، برایتان یک مدیر پروژه اختصاص داده و به شما معرفی خواهد شد.

مدیر پروژه  شما به عنوان ناظر و مشاور شما در طول پروژه به اجرای درخواستهای شما و انتقال آن به تیمهای فنی مشغول است.

شما از طریق مدیر پروژه تان در جریان کامل تمام اتفاقات و مسائلی که در جریان پروژه طراحی وب سایت شما می افتد، قرار می گیرید.

 • گرافیست پروژه شما

برای برآورد نیازها و سلائق شما، توسط گرافیست خاص پروژه شما چندین تحلیل صورت گرفته و از طریق مدیر پروژه شما برایتان ارسال می گردد.

 • برنامه نویسهای پروژه شما

به هر پروژه بسته به حجم کاری آن بین یک تا 4 برنامه نویس اختصاص داده می شود و پس از برسی اولیه و حجم کار، زمان لازم برای تحویل دموی اولیهبه شما اعلام خواهد شد.

در پیامک ملی ایران زمان شما برای ما اهمیت زیادی دارد و با وجود نیروهای متخصص ما، زمان برنامه نویسی شما بیش از n روز کاری به طول نخواهد انجامید.

 • محتوای سایت شما

مادامیکه برنامه نویسان ما مشغول کارند، تهیه محتوا و عکسهای وب سایتتان را فراموش نکنید.

در صورتی که در این زمینه تخصص یا وقت کافی ندارید، می توانید تهیه محتوای اولیه تان را به ما بسپارید.

 

 • تحویل دموی اولیه

نظرتان را در مورد دموی اولیه جویا می شویم و در صئورت نیاز ادیتهایی بر آن انجام می شودتا خاطرتان بابت داشتن یک اثر هنزی مطلوب راحت شود.

 

ششمین گام سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران

 

برای آنکه هیچ مطلبی فراموشتان نشود، سامانه طراحی وب سایت تمام سریس پیامک ملی ایران یک سی دی آموزشی  کامل به شما تحویل می دهد، تا بتوانید هر آنچه نیاز است را از طریق ویدئو ها یاد بگیرید.

البته نگران نباشد، پس از مطالعه اولیه سی دی توسط شما، اگر بازهم مشکلی داشته باشید، برای شما جلسات حضوری آموزشی هم ترتیب داده خواهد شد.

 

هفتمین گام سامانه طراحی وب سایت تمام سرویس پیامک ملی ایران

 

پس از تحویل سایت به شما، پشتیبانی فنی به قوت خود باقی خواهد ماند.

شما هر زمان که با مشکلی روبرو شدید، می توانید آن را از طریق مدیر پروژه تان به پشتیبانان فنی انتقال دهید.

حتی برای راحت تر شدن کار، شما با استفاده از دسترسی خود می توانید آن را تیکت بگذارید، تا مستقیما با پشتیبانان فنی پروژه تان ارتباط برقرار کنید.