فکس اینترنتی؛ در یک نگاه:

خیلی از اوقات براتون پیش اومده که نیاز به دریافت یک فکس دارید یا باید فکسی رو برای شرکتی یا شخصی ارسال کنید که به دلیل عدم دسترسی به اون فرصتی رو از دست داده باشید!

یا حتی به خاطر نوع فعالیتی که دارید نمی توانید همیشه در کنار دستگاه فکستون باشید!

با سرویس فکس اینترنتی تمام مشکلات قبلی حل می شوند...

بدون نیاز به تجهیز سخت افزاری یا نرم افزاری حتی برق یا حضور در محلی مشخص!

در این سرویس به شما یک شماره فکس اختصاصی با پیش شماره 021 تخصیص داده می شود. تمامی فکس های ارسالی به این شماره بصورت فایل
PDFدر ایمیل شخصی شما و در صورت تمایل یک نسخه از آن در قسمت بایگانی حساب کاربریتان در سایتfax.voffice.ir  ذخیره می شود. جهت اطلاع رسانی بابت دریافت فکس نیز یک SMSبه شماره موبایل شما با متن “دریافت فکس جدید از شماره ”… ارسال می گردد. حتی شما می توانید شماره فکس فعلی خود را نیز به این شماره اختصاصی divertکرده و نیازی به اعلام مجدد شماره جدید خود نداشته باشید.

جهت ارسال فکس، شما می توانید با ورود به حساب کاربریتان  و انتخاب گزینه ارسال فکس، متن دلخواه خود را نوشته و یا فایل
PDF، WORD، EXCEL  و غیره را بارگذاری کرده و به شماره فکس (های) مورد نظر ارسال نمایید. جهت اطلاع رسانی از وضعیت ارسال فکس، SMSو ایمیلی از سایت برای شما ارسال و وضعیت را اعلام می نماید. وضعیت ممکن است “ارسال موفق”، “ارسال ناموفق به علت اشغالی خط” و یا “ارسال ناموفق به علت عدم وجود دستگاه فکس در مقصد” باشد.

بطور خلاصه می توان فرض کرد، که این سرویس مانند ایمیل
gmailو یا yahooشما می باشد که ورودی از دستگاه فکس و خروجی به دستگاه فکس را دارا می باشد و بدین ترتیب امکان ارسال و یا دریافت فکس را در هر مکان، در هر زمان و با هر دستگاه متصل به اینترنت (مانند کامپیوتر، موبایل های هوشمند و …) بدون نیاز به نصب نرم افزار و سرور، مقدور می سازد. شما هیچگونه هزینه ای بابت مخابرات، شماره فکس، دستگاه فکس و غیره نداده و تنها اشتراک دوره ای پرداخت می نمایید.