ثبت نام کنید
خرید نهایی 0

سیستم جامع مدیریت محتوای ملی ایران با الهام گرفتن از برگ ريزان طبيعت رويشي را در جهت جامه عمل پوشاندن به اهدافي بزرگ آغاز کرد. سیستم جامع مدیریت محتوای ملی ایران در زمينه نيازهاي اساسي بازار کسب و کار که مدتها ذهن همه علاقمندان به اين رشته را به خود مشغول کرده بود.

تدوين برنامه هاي تبليغي و ارائه نرم افزارهاي آن از جمله سامانه های  مدیریت محتوای وب سایت و سامانه جامع پيامک اطلاع رسانی از جمله فعاليت هاي اين مجموعه است که هدفي بزرگ را دنبال مي کند. تبليغات محيطي يکي ديگر از جلوه هايي است که سیستم جامع مدیریت محتوای ملی ایران و انديشه نوگراي آن را در ذهن، ماندگار مي کند. ما با تبحر و تجربه، تبليغ را با محيط زندگي و کسب و کار شما متجانس مي کنيم و لذت شما را از اين همخواني زيبا نظاره مي کنيم.

کادرجوان اين مجموعه نه تنها هرگز مانعي براي پيشرفت و موفقيت هاي آن در زمينه هاي ياد شده نبوده است، بلکه به عنوان يک مزيت رقابتي قابل اتکا موجبات خوش نامي مجموعه را فراهم آورده است. ما معتقديم که دو صد گفته چون نيم کردار نيست !! .

سیستم جامع مدیریت محتوای ملی ایران بهمراه تیم مجرب خود و با تلفیق تکنیک های گرافیکی و روش های طراحی وب سایت و برنامه نویسی سایت توانایی راه اندازی انواع وب سایت های مختلف با سبک های طراحی متفاوت را داشته و با پشتیبانی 24 ساعته جهت خدمات وب سایت خود و در اختیار داشتن سرور اختصاصی و پنل اختصاصی جهت ثبت دامنه ها و نمونه کارهای کاملاً متفاوت طراحی سایت های انجام شده، سیستم جامع مدیریت محتوای ملی ایران را بعنوان یکی از بهترین مجموعه های طراحی وب سایت، خدمات مالتی مدیا و رسانه های دیجیتال و متمایز با دیگران معرفی گردیده است. جهت داشتن وب سایتی متفاوت و متمایز از رقبای خود ما نیازهای وب سایت و اینترنتی شما را با ایده های خود تلفیق کرده و شعار خود را نیز بر همین باور اینگونه قرارداده ایم.


سیستم جامع مدیریت محتوای ملی ایران
ارائه دهنده خدمات طراحی و توسعه وب سایت
آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز
با پشتیبانی 24/7


تلفن های تماس:
05133759128
09159111320

 

 

سبد خرید

جمع مبلغ کل: 

 پرداخت

ورود به سایت

ثبت نام در سایت

ثبت نام

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.